Skip to content

Страница:Каталог arrow Каталог arrow Услугиarrow Создание сайтов Киев
Бизнес-справочник предприятий UAFIRM
Поиск Добавить

Создание сайтов в Киеве 3x3

Предславинская Киев
Сайт: Сайт
О компании: Когда качественный сайт для Вас представляет главный приоритет, когда нужно подойти к разработке сайта серьезно, когда вам нужно продвижение сайта (его реклама) и поддержка. Студия 3x3 Украина, призвана помочь в Ваших начинаниях и будет сопровождать сайт на должном уровне. Относительно низкая, оправданная цена и сервис будет обеспечен разработчиками студии 3х3 Украина.Заказать создание сайта в Киеве, можно у лидера по производству сайтов, студии 3х3, наши сайты дают реальную пользу и зарабатывают деньги в интернет.Сайт: www.3x3.com.uaКачественное продвижение, реклама сайтов и поддержка сайтов. Студия веб-дизайна обеспечит работоспособность сайта и полное обслуживание сайтов. Много компаний успешно сотрудничают со студией с момента ее создания - а это уже больше 5-ти лет.

TapGrow - разработка сайтов в Украине

Крещатик 8 Киев
Киевская
Сайт: Сайт
О компании: Созданное в 2017 году, агенство Tap Grow за 2 года собрало в свою команду специалистов с потрясающим опытом работы в вебе, систематизации бизнеса и интернет-маркетинге в целом. За это время нами создано более 46 проектов в пяти странах мира.
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 [Следующая] > [Последняя] >>
UaFirm.com RSS Feed

Краткие новости бизнес-справочника

З літа 2022 року додавання у каталог ВИКЛЮЧНО ПЛАТНЕ після LIKE нашої сторінки на FACEBOOK і надсилання повідомлення у Facebook з екаунту, від якого проставлений LIKE.

Коли ми отримуємо повідомлення і бачимо Ваш LIKE - ми надсилаємо Вам рахунок. Після отримання коштів - Ваш запис активується з посиланням на сайт. Якщо з будь-якої причини (налаштування приватності чи лайк від іншого екаунту) ми не бачимо лайк - запис не активується.

ВАРТІСТЬ ВНЕСЕННЯ В КАТАЛОГ - 450 грн за 5 років. Рахунок виставляється без ПДВ

Іншої можливості додавання у даний каталог НЕМА.

***

Увага термін публікації карток - 5 років

Через 5 років - картка АВТОМАТИЧНО знімається з публікації на сайті

Для відновлення або зміни даних у картці - звертайтесь через контакти на Facebook

УВАГА: це МОДЕРОВАНИЙ ВРУЧНУ каталог підприємств, інформація в полях повинна чітко ВІДПОВІДАТИ їх назвам.

Звертаємо увагу, що при знятті "Like" - картка компанії видаляється безповоротно. Якщо Ваші лайки закриті налаштуваннями приватності у Facebook - ми його НЕ ПОБАЧИМО і не активуємо посилання на сайт. Робіть лайк із відкритого профілю.

У бізнес-довіднику UA Firm інформацію про себе можуть розміщувати підприємства, фірми та підприємці, діяльність яких здійснюється в Україні.

Іноземні компанії можуть додавати інформацію до каталогу, якщо в Україні розміщено їхнє представництво. При цьому мають бути вказані українські реквізити.

Для додавання інформації про Ваше підприємство необхідно натиснути на посилання "Добавить" та заповнити запропоновану форму.

Модерація анкет, надсилання рахунків і публікація проводиться приблизно ОДИН раз в місяць

Адміністрація сайту залишає за собою право відмовити у публікації інформації без пояснення причин.