Skip to content

Страница:Каталог arrow Каталог arrow Гранитная мастерская Argest Stone
Бизнес-справочник предприятий UAFIRM
Поиск Добавить

Гранитная мастерская Argest Stone

Морозова 6
61105 Харьков
Харьковская обл.
e-mail:: Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон:: +38 (050) 100 00 41
О компании: Наша компания оказывает услуги по разработке, изготовлению, доставке и установке гранитных памятников и мемориальных комплексов в Харькове. - Гранитные памятники в Харькове под заказ, - изготовление памятников из гранита, - производство на современном оборудовании, - установка на все кладбища в Харькове и Харьковской области, - доставка в любою точку Украины и за её пределы, - гравировка фото и любого изображения на камень, - лавочки и скамейки из металла, гранита на кладбище , - оградки металлические и гранитные на могилу, - детские памятники, памятники для детей, - памятники женщине, девушке, бабушке, - памятники парню, мужчине, дедушке, - надгробия для животных (собачек, кошечек и т. д) - мемориальные гранитные плиты для мест захоронений - самая точная гравировка изображений по граниту - профессиональная ретушь фото для нанесения на гранит - нанесение фото на эмали - нанесение фото под стекло и многое другое...
   Просмотров: 1732
UaFirm.com RSS Feed

Краткие новости бизнес-справочника

З літа 2022 року додавання у каталог ВИКЛЮЧНО ПЛАТНЕ після LIKE нашої сторінки на FACEBOOK і надсилання повідомлення у Facebook з екаунту, від якого проставлений LIKE.

Коли ми отримуємо повідомлення і бачимо Ваш LIKE - ми надсилаємо Вам рахунок. Після отримання коштів - Ваш запис активується з посиланням на сайт. Якщо з будь-якої причини (налаштування приватності чи лайк від іншого екаунту) ми не бачимо лайк - запис не активується.

ВАРТІСТЬ ВНЕСЕННЯ В КАТАЛОГ - 450 грн за 5 років. Рахунок виставляється без ПДВ

Іншої можливості додавання у даний каталог НЕМА.

***

Увага термін публікації карток - 5 років

Через 5 років - картка АВТОМАТИЧНО знімається з публікації на сайті

Для відновлення або зміни даних у картці - звертайтесь через контакти на Facebook

УВАГА: це МОДЕРОВАНИЙ ВРУЧНУ каталог підприємств, інформація в полях повинна чітко ВІДПОВІДАТИ їх назвам.

Звертаємо увагу, що при знятті "Like" - картка компанії видаляється безповоротно. Якщо Ваші лайки закриті налаштуваннями приватності у Facebook - ми його НЕ ПОБАЧИМО і не активуємо посилання на сайт. Робіть лайк із відкритого профілю.

У бізнес-довіднику UA Firm інформацію про себе можуть розміщувати підприємства, фірми та підприємці, діяльність яких здійснюється в Україні.

Іноземні компанії можуть додавати інформацію до каталогу, якщо в Україні розміщено їхнє представництво. При цьому мають бути вказані українські реквізити.

Для додавання інформації про Ваше підприємство необхідно натиснути на посилання "Добавить" та заповнити запропоновану форму.

Модерація анкет, надсилання рахунків і публікація проводиться приблизно ОДИН раз в місяць

Адміністрація сайту залишає за собою право відмовити у публікації інформації без пояснення причин.