Skip to content

Страница:Каталог arrow Каталог arrow KILOMETR-ONLINE
Бизнес-справочник предприятий UAFIRM
Поиск Добавить

KILOMETR-ONLINE

ул. Садовая 70/110, автоцентр “Жуляны”. сектор Б, магазин 141.
03169 Киев
Киевская обл
e-mail:: Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Сайт: Сайт
Телефон:: +380952172599
О компании: Интернет - магазин kilometr - online Мы специализируемся на продаже оригинальных и аналоговых автозапчастей, расходников и технических жидкостей. Имеем собственный склад, насчитывающий более чем 10 000 единиц товара. Длительное и плодотворное сотрудничество с поставщиками позволяет нам предоставлять клиентам выгодные цены. За 16 лет существования компании мы приобрели бесценный опыт обслуживания клиентов. Каждый менеджер ориентирован на решение вашей проблемы максимально оперативно и квалицифированно. Поиск и подбор запчастей Для удобного поиска необходимых деталей мы создали на сайте магазина интегрированный каталог по подбору запчастей по марке авто. При необходимости наши консультанты окажут вам всяческую поддержку: помогут быстро и грамотно подобрать запчасти, проверят их наличие на складе, согласуют с вами сроки доставки и оформят заказ. Оплата и доставка Оплата - наличный и безналичный расчет. Доставка - Новая Почта, Интайм, по тарифам перевозчика. Возможен самовывоз из магазина. Как нас найти Киев, ул. Садовая 70/110, автоцентр “Жуляны”. сектор Б, магазин 141. Работаем без выходных. График работы: Пн - Пт: 09:00 - 18:00 Сб: 09:00 - 17:00 Вс: 10:00 - 16:00 Телефоны: 044-599-96-35 098-217-25-99 095-217-25-99 063-217-25-99
Автозапчасти
   Просмотров: 3359
UaFirm.com RSS Feed

Краткие новости бизнес-справочника

З літа 2022 року додавання у каталог ВИКЛЮЧНО ПЛАТНЕ після LIKE нашої сторінки на FACEBOOK і надсилання повідомлення у Facebook з екаунту, від якого проставлений LIKE.

Коли ми отримуємо повідомлення і бачимо Ваш LIKE - ми надсилаємо Вам рахунок. Після отримання коштів - Ваш запис активується з посиланням на сайт. Якщо з будь-якої причини (налаштування приватності чи лайк від іншого екаунту) ми не бачимо лайк - запис не активується.

ВАРТІСТЬ ВНЕСЕННЯ В КАТАЛОГ - 450 грн за 5 років. Рахунок виставляється без ПДВ

Іншої можливості додавання у даний каталог НЕМА.

***

Увага термін публікації карток - 5 років

Через 5 років - картка АВТОМАТИЧНО знімається з публікації на сайті

Для відновлення або зміни даних у картці - звертайтесь через контакти на Facebook

УВАГА: це МОДЕРОВАНИЙ ВРУЧНУ каталог підприємств, інформація в полях повинна чітко ВІДПОВІДАТИ їх назвам.

Звертаємо увагу, що при знятті "Like" - картка компанії видаляється безповоротно. Якщо Ваші лайки закриті налаштуваннями приватності у Facebook - ми його НЕ ПОБАЧИМО і не активуємо посилання на сайт. Робіть лайк із відкритого профілю.

У бізнес-довіднику UA Firm інформацію про себе можуть розміщувати підприємства, фірми та підприємці, діяльність яких здійснюється в Україні.

Іноземні компанії можуть додавати інформацію до каталогу, якщо в Україні розміщено їхнє представництво. При цьому мають бути вказані українські реквізити.

Для додавання інформації про Ваше підприємство необхідно натиснути на посилання "Добавить" та заповнити запропоновану форму.

Модерація анкет, надсилання рахунків і публікація проводиться приблизно ОДИН раз в місяць

Адміністрація сайту залишає за собою право відмовити у публікації інформації без пояснення причин.