Skip to content

Страница:Каталог arrow Каталог arrow Станкомплект
Бизнес-справочник предприятий UAFIRM
Поиск Добавить

Станкомплект

Мичурина, 4
49000 Днепр
Днепропетровская
e-mail:: Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Сайт: Сайт
Телефон:: +38 (050) 584-53-15
О компании: Фирма Станкомплект оуществляет продажи оборудования для изготовления кухонной мебели для мелкого и серийного производства. Перечень складывается из мебельных станков (поклеечные, форматно-раскроечные, сверлильные, присадочные с ЧПУ, токарный с чпу по дереву), комплектующих, режущего (пилы, фрезы, сверла, цанги, резцы, ножи, пластины) и ручного инструмента по дереву.
Оборудование для мебельной и деревообрабатывающей промышленности / Раскроечные станки для ДСП WDMAX / Прямолинейные кромкооблицовочные станки WDMAX / Обрабатывающие центры с ЧПУ WDMAX / Пильные центры с ЧПУ WDMAX / Присадочные станки с ЧПУ WDMAX/ Винтовое компрессорное оборудование Enzo / Режущий инструмент HD Woodworking Tools (петлевые фрезы для присадочных станков, пилы подрезные и для форматно-раскроечных станков, фрезы для сращивания древесины, фрезы для раскроя фанеры, пазовые фрезы, концевые фрезы, фрезы для станков чпу, фрезы для квадратных отверстий, фасоннные фрезы) / Токарные станки с ЧПУ по дереву / Зажимные цанги / Программное обеспечение Giblab / Клеенамазки / Прижимы быстрой фиксации / Струбцины / Фрезера / Сверлильные головы и сверлильные модули / Запчасти и расходники для кромочников, форматников, станков с программным управлением / Сервисное обслуживание, наладка
   Просмотров: 3349
UaFirm.com RSS Feed

Краткие новости бизнес-справочника

З літа 2022 року додавання у каталог ВИКЛЮЧНО ПЛАТНЕ після LIKE нашої сторінки на FACEBOOK і надсилання повідомлення у Facebook з екаунту, від якого проставлений LIKE.

Коли ми отримуємо повідомлення і бачимо Ваш LIKE - ми надсилаємо Вам рахунок. Після отримання коштів - Ваш запис активується з посиланням на сайт. Якщо з будь-якої причини (налаштування приватності чи лайк від іншого екаунту) ми не бачимо лайк - запис не активується.

ВАРТІСТЬ ВНЕСЕННЯ В КАТАЛОГ - 450 грн за 5 років. Рахунок виставляється без ПДВ

Іншої можливості додавання у даний каталог НЕМА.

***

Увага термін публікації карток - 5 років

Через 5 років - картка АВТОМАТИЧНО знімається з публікації на сайті

Для відновлення або зміни даних у картці - звертайтесь через контакти на Facebook

УВАГА: це МОДЕРОВАНИЙ ВРУЧНУ каталог підприємств, інформація в полях повинна чітко ВІДПОВІДАТИ їх назвам.

Звертаємо увагу, що при знятті "Like" - картка компанії видаляється безповоротно. Якщо Ваші лайки закриті налаштуваннями приватності у Facebook - ми його НЕ ПОБАЧИМО і не активуємо посилання на сайт. Робіть лайк із відкритого профілю.

У бізнес-довіднику UA Firm інформацію про себе можуть розміщувати підприємства, фірми та підприємці, діяльність яких здійснюється в Україні.

Іноземні компанії можуть додавати інформацію до каталогу, якщо в Україні розміщено їхнє представництво. При цьому мають бути вказані українські реквізити.

Для додавання інформації про Ваше підприємство необхідно натиснути на посилання "Добавить" та заповнити запропоновану форму.

Модерація анкет, надсилання рахунків і публікація проводиться приблизно ОДИН раз в місяць

Адміністрація сайту залишає за собою право відмовити у публікації інформації без пояснення причин.