Skip to content

Страница:Каталог arrow Каталог arrow VladiBrok
Бизнес-справочник предприятий UAFIRM
Поиск Добавить

VladiBrok

Половки
36000 Полтава
Полтавська
e-mail:: Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон:: 380954800611
Факс:: 380968252737
О компании: Компанія «VladiBrok» пропонує митно-брокерські послуги та послуги мовних перекладів
• Оформлення митних декларацій у будь-якому режимі від 2100грн за декларацію; • Безкоштовний розрахунок митних платежів; • Безкоштовні консультації; • Розмитнення транспортних засобів; • Оформлення сертифікату походження Євро 1, СТ-1; • Оформлення на енергетичних митницях; • Внутріпортове експедирування; • Можливість оформлення на митницях Ужгороду, Львова, Тернополя, Одеси, Києва та Полтави; • Переклад більше 50-и мов світу та нотаріальне засвідчення перекладу; • Перевезення вантажів по Україні та в країни Європи.
   Просмотров: 3852
UaFirm.com RSS Feed

Краткие новости бизнес-справочника

З літа 2022 року додавання у каталог ВИКЛЮЧНО ПЛАТНЕ після LIKE нашої сторінки на FACEBOOK і надсилання повідомлення у Facebook з екаунту, від якого проставлений LIKE.

Коли ми отримуємо повідомлення і бачимо Ваш LIKE - ми надсилаємо Вам рахунок. Після отримання коштів - Ваш запис активується з посиланням на сайт. Якщо з будь-якої причини (налаштування приватності чи лайк від іншого екаунту) ми не бачимо лайк - запис не активується.

ВАРТІСТЬ ВНЕСЕННЯ В КАТАЛОГ - 450 грн за 5 років. Рахунок виставляється без ПДВ

Іншої можливості додавання у даний каталог НЕМА.

***

Увага термін публікації карток - 5 років

Через 5 років - картка АВТОМАТИЧНО знімається з публікації на сайті

Для відновлення або зміни даних у картці - звертайтесь через контакти на Facebook

УВАГА: це МОДЕРОВАНИЙ ВРУЧНУ каталог підприємств, інформація в полях повинна чітко ВІДПОВІДАТИ їх назвам.

Звертаємо увагу, що при знятті "Like" - картка компанії видаляється безповоротно. Якщо Ваші лайки закриті налаштуваннями приватності у Facebook - ми його НЕ ПОБАЧИМО і не активуємо посилання на сайт. Робіть лайк із відкритого профілю.

У бізнес-довіднику UA Firm інформацію про себе можуть розміщувати підприємства, фірми та підприємці, діяльність яких здійснюється в Україні.

Іноземні компанії можуть додавати інформацію до каталогу, якщо в Україні розміщено їхнє представництво. При цьому мають бути вказані українські реквізити.

Для додавання інформації про Ваше підприємство необхідно натиснути на посилання "Добавить" та заповнити запропоновану форму.

Модерація анкет, надсилання рахунків і публікація проводиться приблизно ОДИН раз в місяць

Адміністрація сайту залишає за собою право відмовити у публікації інформації без пояснення причин.