Skip to content

Страница:Каталог arrow Каталог arrow Стодорог Асфальтирование
Бизнес-справочник предприятий UAFIRM
Поиск Добавить

Стодорог Асфальтирование

Михаила Ломоносова 36 Киев
e-mail:: Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Сайт: Сайт
Телефон:: (067) 680 08 55, (044) 578 03 06
О компании: Асфальтирование и любые виды асфальтно-ремонтных работ. Благоустройство территории, демонтаж покрытий, установка бордюров, порезка асфальтобетона, подготовка основания - песок, щебень асфальт.
Принимаем заказы на асфальтирование, строительство и ремонт дорог, територий предприятий, складских помещений, гаражных-дачных кооперативов, домов частного сектора (в т.ч. ямочный ремонт асфальто-бетонного покрития). Подготовка оснований-песок, щебень, гидроизоляцыя. Устройство дорог из щебня, отсева, асфальтокрошки (работаем с любым материалом). Установка бортов, перебриков, наружная канализацыя. Весь комплекс работ (рассмотрим все варианты).
   Просмотров: 6154
UaFirm.com RSS Feed

Краткие новости бизнес-справочника

З літа 2022 року додавання у каталог ВИКЛЮЧНО ПЛАТНЕ після LIKE нашої сторінки на FACEBOOK і надсилання повідомлення у Facebook з екаунту, від якого проставлений LIKE.

Коли ми отримуємо повідомлення і бачимо Ваш LIKE - ми надсилаємо Вам рахунок. Після отримання коштів - Ваш запис активується з посиланням на сайт. Якщо з будь-якої причини (налаштування приватності чи лайк від іншого екаунту) ми не бачимо лайк - запис не активується.

ВАРТІСТЬ ВНЕСЕННЯ В КАТАЛОГ - 450 грн за 5 років. Рахунок виставляється без ПДВ

Іншої можливості додавання у даний каталог НЕМА.

***

Увага термін публікації карток - 5 років

Через 5 років - картка АВТОМАТИЧНО знімається з публікації на сайті

Для відновлення або зміни даних у картці - звертайтесь через контакти на Facebook

УВАГА: це МОДЕРОВАНИЙ ВРУЧНУ каталог підприємств, інформація в полях повинна чітко ВІДПОВІДАТИ їх назвам.

Звертаємо увагу, що при знятті "Like" - картка компанії видаляється безповоротно. Якщо Ваші лайки закриті налаштуваннями приватності у Facebook - ми його НЕ ПОБАЧИМО і не активуємо посилання на сайт. Робіть лайк із відкритого профілю.

У бізнес-довіднику UA Firm інформацію про себе можуть розміщувати підприємства, фірми та підприємці, діяльність яких здійснюється в Україні.

Іноземні компанії можуть додавати інформацію до каталогу, якщо в Україні розміщено їхнє представництво. При цьому мають бути вказані українські реквізити.

Для додавання інформації про Ваше підприємство необхідно натиснути на посилання "Добавить" та заповнити запропоновану форму.

Модерація анкет, надсилання рахунків і публікація проводиться приблизно ОДИН раз в місяць

Адміністрація сайту залишає за собою право відмовити у публікації інформації без пояснення причин.