Skip to content

Страница:Каталог arrow Каталог arrow ТОВ "ЛІЧИЛЬНИК ПЛЮС"
Бизнес-справочник предприятий UAFIRM
Поиск Добавить

ТОВ "ЛІЧИЛЬНИК ПЛЮС"

Батуринская 6, офис 13
07403 Бровары
Киевская
e-mail:: Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Сайт: Сайт
Телефон:: 380687707100
О компании: ТОВ "Лічильник Плюс" занимается оптовой и розничной продажей счетчиков воды и ассортименту к ним. В ассортимент компании входит продукция высочайшего качества. Производится она с помощью современных и инновационных технологий. Мы продаем счетчики таких типов: - Одноструйные - Многоструйные - Турбинные - Ирригационные Счетчики воды отлично подойдут для квартирного, домашнего и промышленного использования. Компания ТОВ "Лічильник Плюс" всегда следит за ценами и старается чтоб каждая покупка была выгодная именно для Вас. У нас действует гибкая система скидок. Мы с уважением относимся к каждому покупателю и оптовикам даем возможность взять товар со скидкой. Оплату товара можно произвести с помощью: наличных через кассу банка, перевода через Ваш онлайн банкинг, безналичный расчет с НДС, наложенный платеж “Новой Почты”. Осуществляем отправку продукции каждый день.
Розничная и оптовая торговля измерительными приборами Приборы для измерения расхода, уровня и давления жидкостей и газов
   Просмотров: 1256
UaFirm.com RSS Feed

Краткие новости бизнес-справочника

З літа 2022 року додавання у каталог ВИКЛЮЧНО ПЛАТНЕ після LIKE нашої сторінки на FACEBOOK і надсилання повідомлення у Facebook з екаунту, від якого проставлений LIKE.

Коли ми отримуємо повідомлення і бачимо Ваш LIKE - ми надсилаємо Вам рахунок. Після отримання коштів - Ваш запис активується з посиланням на сайт. Якщо з будь-якої причини (налаштування приватності чи лайк від іншого екаунту) ми не бачимо лайк - запис не активується.

ВАРТІСТЬ ВНЕСЕННЯ В КАТАЛОГ - 450 грн за 5 років. Рахунок виставляється без ПДВ

Іншої можливості додавання у даний каталог НЕМА.

***

Увага термін публікації карток - 5 років

Через 5 років - картка АВТОМАТИЧНО знімається з публікації на сайті

Для відновлення або зміни даних у картці - звертайтесь через контакти на Facebook

УВАГА: це МОДЕРОВАНИЙ ВРУЧНУ каталог підприємств, інформація в полях повинна чітко ВІДПОВІДАТИ їх назвам.

Звертаємо увагу, що при знятті "Like" - картка компанії видаляється безповоротно. Якщо Ваші лайки закриті налаштуваннями приватності у Facebook - ми його НЕ ПОБАЧИМО і не активуємо посилання на сайт. Робіть лайк із відкритого профілю.

У бізнес-довіднику UA Firm інформацію про себе можуть розміщувати підприємства, фірми та підприємці, діяльність яких здійснюється в Україні.

Іноземні компанії можуть додавати інформацію до каталогу, якщо в Україні розміщено їхнє представництво. При цьому мають бути вказані українські реквізити.

Для додавання інформації про Ваше підприємство необхідно натиснути на посилання "Добавить" та заповнити запропоновану форму.

Модерація анкет, надсилання рахунків і публікація проводиться приблизно ОДИН раз в місяць

Адміністрація сайту залишає за собою право відмовити у публікації інформації без пояснення причин.