Skip to content

Страница:Каталог arrow Каталог arrow Новохим Компания, ООО
Бизнес-справочник предприятий UAFIRM
Поиск Добавить

Новохим Компания, ООО

Автогенная,12
61099 Харьков
Харьковская
e-mail:: Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Сайт: Сайт
Телефон:: +38 (067) 559-99-05, +38 (099) 799-99-92
Факс:: +38 (057) 766-99-99
О компании: Компания Новохим является одним из крупнейших поставщиков химического сырья для всех отраслей промышленности. Опыт работы с 1996 года и постоянное развитие позволяют предоставлять самые выгодные условия сотрудничества для наших партнеров и экспертную поддержку на этапе внедрения нашей продукции и в процессе ее эксплуатации. Более 3000 наименований товаров в наличии на складе позволят Вам выбрать именно то, что необходимо. Купить теплоноситель и антифриз для систем отопления и охлаждения, технические моющие средства, смазывающе-охлаждающие жидкости (СОЖ) для металлообработки, карбюризатор и уголь активированный, кислоты, минеральные удобрения и микроэлементы химию для гальваники, термички, литейного производства и прочую химическую продукцию оптом и в розницу Вы всегда сможете в Компании Новохим. Индивидуальный подход к каждому заказчику. Сертификаты качества. Доставка в 24 часа по Украине. Профессиональные консультации наших сотрудников. Комплексные поставки "из одних рук". Удобная форма оплаты
Оптовая и розничная торговля химической продукцией
   Просмотров: 5725
UaFirm.com RSS Feed

Краткие новости бизнес-справочника

З літа 2022 року додавання у каталог ВИКЛЮЧНО ПЛАТНЕ після LIKE нашої сторінки на FACEBOOK і надсилання повідомлення у Facebook з екаунту, від якого проставлений LIKE.

Коли ми отримуємо повідомлення і бачимо Ваш LIKE - ми надсилаємо Вам рахунок. Після отримання коштів - Ваш запис активується з посиланням на сайт. Якщо з будь-якої причини (налаштування приватності чи лайк від іншого екаунту) ми не бачимо лайк - запис не активується.

ВАРТІСТЬ ВНЕСЕННЯ В КАТАЛОГ - 450 грн за 5 років. Рахунок виставляється без ПДВ

Іншої можливості додавання у даний каталог НЕМА.

***

Увага термін публікації карток - 5 років

Через 5 років - картка АВТОМАТИЧНО знімається з публікації на сайті

Для відновлення або зміни даних у картці - звертайтесь через контакти на Facebook

УВАГА: це МОДЕРОВАНИЙ ВРУЧНУ каталог підприємств, інформація в полях повинна чітко ВІДПОВІДАТИ їх назвам.

Звертаємо увагу, що при знятті "Like" - картка компанії видаляється безповоротно. Якщо Ваші лайки закриті налаштуваннями приватності у Facebook - ми його НЕ ПОБАЧИМО і не активуємо посилання на сайт. Робіть лайк із відкритого профілю.

У бізнес-довіднику UA Firm інформацію про себе можуть розміщувати підприємства, фірми та підприємці, діяльність яких здійснюється в Україні.

Іноземні компанії можуть додавати інформацію до каталогу, якщо в Україні розміщено їхнє представництво. При цьому мають бути вказані українські реквізити.

Для додавання інформації про Ваше підприємство необхідно натиснути на посилання "Добавить" та заповнити запропоновану форму.

Модерація анкет, надсилання рахунків і публікація проводиться приблизно ОДИН раз в місяць

Адміністрація сайту залишає за собою право відмовити у публікації інформації без пояснення причин.