Skip to content

Страница:Каталог arrow Каталог arrow Спецбудтранс
Бизнес-справочник предприятий UAFIRM
Поиск Добавить

Спецбудтранс

район другої лікарні
47711 Тернопіль
Тернопільська область
e-mail:: Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон:: +380677744111
О компании: Компанія "Спецбудтранс" надає послуги будівельною та дорожньо - будівельною технікою. Здаємо в оренду спецтехніку. Здійснюємо ремонт доріг різних видів. Токарні роботи по металу та фрезерування.
1) Надання послуг спецтехнікою Компанія "СпецБудТранс" здає в оренду спецтехніку: екскаватори, автокрани, самосвали, тягачі, погружчики, гідромолоти, бульдозери, грейдери, катки, афсальтоукладачі, дорожні фрези. висококкваліфіковані оператори спецтехінки консультація нашого менеджера виїзд менеджера на об'єкт 2) Ремонт та будівництво доріг орена дорожньо будівельної техніки дорожня бригада складання кошторисів ремонт та будівництво дороги "під ключ" 3) Продаж будівельних матеріалів цегла камінь сипучі будівельні матеріали: пісок, щебінь, відсів, дорожня суміш 4) Послуги професійного газо-електро зварювальника зварювання алюмінію зварка трапів аргонне зварювання
   Просмотров: 5592
UaFirm.com RSS Feed

Краткие новости бизнес-справочника

З літа 2022 року додавання у каталог ВИКЛЮЧНО ПЛАТНЕ після LIKE нашої сторінки на FACEBOOK і надсилання повідомлення у Facebook з екаунту, від якого проставлений LIKE.

Коли ми отримуємо повідомлення і бачимо Ваш LIKE - ми надсилаємо Вам рахунок. Після отримання коштів - Ваш запис активується з посиланням на сайт. Якщо з будь-якої причини (налаштування приватності чи лайк від іншого екаунту) ми не бачимо лайк - запис не активується.

ВАРТІСТЬ ВНЕСЕННЯ В КАТАЛОГ - 450 грн за 5 років. Рахунок виставляється без ПДВ

Іншої можливості додавання у даний каталог НЕМА.

***

Увага термін публікації карток - 5 років

Через 5 років - картка АВТОМАТИЧНО знімається з публікації на сайті

Для відновлення або зміни даних у картці - звертайтесь через контакти на Facebook

УВАГА: це МОДЕРОВАНИЙ ВРУЧНУ каталог підприємств, інформація в полях повинна чітко ВІДПОВІДАТИ їх назвам.

Звертаємо увагу, що при знятті "Like" - картка компанії видаляється безповоротно. Якщо Ваші лайки закриті налаштуваннями приватності у Facebook - ми його НЕ ПОБАЧИМО і не активуємо посилання на сайт. Робіть лайк із відкритого профілю.

У бізнес-довіднику UA Firm інформацію про себе можуть розміщувати підприємства, фірми та підприємці, діяльність яких здійснюється в Україні.

Іноземні компанії можуть додавати інформацію до каталогу, якщо в Україні розміщено їхнє представництво. При цьому мають бути вказані українські реквізити.

Для додавання інформації про Ваше підприємство необхідно натиснути на посилання "Добавить" та заповнити запропоновану форму.

Модерація анкет, надсилання рахунків і публікація проводиться приблизно ОДИН раз в місяць

Адміністрація сайту залишає за собою право відмовити у публікації інформації без пояснення причин.