Skip to content

Страница:Каталог arrow Каталог arrow Итальянский ресторан «Bella Italia»
Бизнес-справочник предприятий UAFIRM
Поиск Добавить

Итальянский ресторан «Bella Italia»

г. Киев, ул. Ярославская, 5/2 Киев
Телефон:: (044) 383 33 42, (094) 928 03 42
О компании: Ресторан создан для того, чтобы стать любимым рестораном для всей семьи. Здесь приятно начинать день за чашечкой утреннего кофе и подводить итоги во время вечернего ужина. Уютная атмосфера делает ресторан идеальным местом для романтических свиданий и деловых встреч, в который раз повторяя изысканное правило: традиционный итальянский ресторан – это изысканный вкус! Главный творец ресторана «Bella Italia», шеф-повар Алессандро Фонтана – итальянец по происхождению, ученик гениального итальянского шефа Джованни Айелло, ценитель качественных продуктов, привезенных с Италии, который является виртуозом кулинарного искусства нашей кухни! Ресторан «Bella Italia» предлагает Вам отведать настоящую итальянскую пиццу, приготовленную в Вашем присутствии в печи на дровах. И оценить вкусовые качества блюд приготовленных из итальянских продуктов. В нашем ресторане: еда на вынос, ТВ-трансляции, Wi-Fi, Бизнес ланч по будням 12:00-16:00.
   Просмотров: 4160
UaFirm.com RSS Feed

Краткие новости бизнес-справочника

З літа 2022 року додавання у каталог ВИКЛЮЧНО ПЛАТНЕ після LIKE нашої сторінки на FACEBOOK і надсилання повідомлення у Facebook з екаунту, від якого проставлений LIKE.

Коли ми отримуємо повідомлення і бачимо Ваш LIKE - ми надсилаємо Вам рахунок. Після отримання коштів - Ваш запис активується з посиланням на сайт. Якщо з будь-якої причини (налаштування приватності чи лайк від іншого екаунту) ми не бачимо лайк - запис не активується.

ВАРТІСТЬ ВНЕСЕННЯ В КАТАЛОГ - 450 грн за 5 років. Рахунок виставляється без ПДВ

Іншої можливості додавання у даний каталог НЕМА.

***

Увага термін публікації карток - 5 років

Через 5 років - картка АВТОМАТИЧНО знімається з публікації на сайті

Для відновлення або зміни даних у картці - звертайтесь через контакти на Facebook

УВАГА: це МОДЕРОВАНИЙ ВРУЧНУ каталог підприємств, інформація в полях повинна чітко ВІДПОВІДАТИ їх назвам.

Звертаємо увагу, що при знятті "Like" - картка компанії видаляється безповоротно. Якщо Ваші лайки закриті налаштуваннями приватності у Facebook - ми його НЕ ПОБАЧИМО і не активуємо посилання на сайт. Робіть лайк із відкритого профілю.

У бізнес-довіднику UA Firm інформацію про себе можуть розміщувати підприємства, фірми та підприємці, діяльність яких здійснюється в Україні.

Іноземні компанії можуть додавати інформацію до каталогу, якщо в Україні розміщено їхнє представництво. При цьому мають бути вказані українські реквізити.

Для додавання інформації про Ваше підприємство необхідно натиснути на посилання "Добавить" та заповнити запропоновану форму.

Модерація анкет, надсилання рахунків і публікація проводиться приблизно ОДИН раз в місяць

Адміністрація сайту залишає за собою право відмовити у публікації інформації без пояснення причин.